Prečo online dražba

Predajte alebo kúpte auto z pohodlia domova v prvej verejnej online dražbe vozidiel. Vy si určujete cenu, za ktorú chcete predať alebo kúpiť, my garantujeme bezpečnosť a transparentnosť nielen samotnej dražby, ale aj odovzdania vozidla a zaplatenia kúpnej ceny.

Dražba pre každého

U nás môže predávať alebo nakupovať každý, súkromná osoba aj podnikateľ. Nikoho nevylučujeme, nikoho nezvýhodňujeme. Stačí otvoriť počítač a zaradiť vozidlo do dražby alebo dražiť.

Široká ponuka áut

Predávať a nakupovať u nás môžete autá všetkých značiek. Autá pred predajom kontroluje nezávislá spol. AutoPoradca. Pokiaľ vozidlo nezodpovedá deklarovanému stavu, nemusíte ho prevziať.

Žiadna zábezpeka vopred

Dopredu nevyberáme žiadnu zábezpeku ani kauciu. Nemusíte sa báť, že prídete o peniaze. Platíte iba, keď kúpite alebo predáte a vždy viete, za čo.

Výhodné ceny

Vy sami najlepšie viete, koľko ste za ponúkané vozidlo ochotní zaplatiť. Preto si u nás cenu určujete sami. Ak sa suma dostane nad vami určenú hranicu a kúpa už pre vás nie je výhodná, jednoducho prestanete dražiť.

Transparentnosť

Naše dražby sú absolútne transparentné. Dražobný systém je spravodlivý, vyhráva ten, kto ponúkne najvyššiu cenu. Vozidlá prechádzajú nezávislou kontrolou, stav auta musí zodpovedať uverejnenému popisu.

Bezpečnosť

Ako najväčšia aukčná spoločnosť so špecializáciou na predaj vozidiel v SR garantujeme bezpečnosť všetkých procesov. Preberáme vozidlo od predávajúceho aj kúpnu cenu od kupujúceho a ručíme za to, že ani jedna strana nebude oklamaná.