Prečo online dražba

Kúpite si auto z pohodlia domova a sami si určíte cenu. Do online dražby zaraďujeme iba zánovné autá, ktoré je možné dražiť aj bez toho, aby ste auto museli obhliadať.

Dražba pre každého

U nás môže dražiť každý, súkromná osoba aj podnikateľ. Nikoho nevylučujeme, nikoho nezvýhodňujeme. Stačí otvoriť počítač a dražiť. Na našom portáli sa dozviete všetko, čo potrebujete.

Zánovné autá

Do online dražby vyberáme iba zánovné autá s jasnou servisnou históriou. Vo väčšine prípadov majú iba jedného majiteľa a pochádzajú z operatívneho leasingu alebo z bánk.

Žiadne platby vopred

Dopredu nevyberáme žiadne kaucie ani poplatky. Nemusíte sa báť, že prídete o peniaze. Platíte iba, keď kúpite a vždy viete, za čo.

Výhodné ceny

Vy sami najlepšie viete, koľko ste za ponúkané vozidlo ochotní zaplatiť. Preto si u nás cenu určujete sami. Ak sa suma dostane nad vami určenú hranicu a kúpa už pre vás nie je výhodná, jednoducho prestanete dražiť.

Transparentnosť

Naše dražby sú absolútne korektné. Dražobný systém je spravodlivý, vyhráva ten, kto ponúkne najvyššiu cenu. Vozidlá prechádzajú nezávislou kontrolou, stav auta je popísaný v priloženom posudku (Autoporadca, Dekra apod.). Fotíme aj drobné škrabance a menšie chybičky.

Bezpečnosť

Ako najväčšia aukčná spoločnosť so špecializáciou na predaj vozidiel v SR sme aj členom Asociácie leasingových spoločností. Aj vďaka tomu sme pre našich klientov dôveryhodným partnerom.